Ana Sayfa / Tiger HR

Aktif Yönetim, İnteraktif Çözüm
Tiger HR ile daha hızlı ve verimli İK süreçleri…

İK Profesyonellerinin sıklıkla karşılaştıkları durum, süreçlerin uygulanmasının ve yönetilmesinin çok fazla zaman almasıdır. Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile Logo, insan Kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sunarak zaman tasarrufu sağlıyor, maliyetleri düşürüyor; etkin süreç yönetimi imkanı ile verimliliği ve üretkenliği artırıyor.
Tıger HR ile artık tüm süreçler online platforma taşınıyor. Böylelikle, internet/intranet üzerinden yüksek performansla kullanabileceğiniz interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile işinizi eş zamanlı olarak sisteme girerek zamanınızı daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Çalışanlarınızın taleplerini daha fazla dinleyerek, çözüm geliştirecek zamanı elde etmiş olursunuz.

Tiger HR’ ın modüler yapısı sayesinde, işletmeniz için sadece gerekli olan modülleri kullanabilir, ihtiyaç duyduğunuz sistemin oluşturulmasında esneklik kazanırsınız..

Hızlı ve kullanıcı dostu olduğu kadar modül er yapısıyla bütçenize de dost olan Tiger HR ile sadece organizasyon yapınız için gerekli olan modülleri kullanabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.Tüm modüller entegre bir yapıda olduğu için dilediğiniz zaman istediğiniz modülü alıp hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.
Tiger HR, aynı zamanda web tabanlıdır. Yenibiris.com ve Linkedin.com gibi platformlar ile entegre çalışan Tiger HR ile adayların en güncel özgeçmişlerine anında ulaşabilirsiniz. Bunun yanında görüşme esnasında online not girişi sayesinde görüşme notlarını da hızlı bir şekilde sisteme işleyebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı Çalışan Portalı ve işe Alım Portalı ile adaylarınız ve mevcut çalışanlarınız ile iletişimi artırarak tüm süreçlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.