Ana Sayfa / Logo Tiger Plus

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions’dan geleceğin liderlerine özel!

Dünyanın 30’dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren,Türkiye’de 170 bin firmada 1 milyon 200 binin üzerinde kullanıcı ile ‘Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri’LOGO Business Solutions’dan işletmeleri liderliğe taşıyan,uluslararası standartlara ve
Türkiye koşullarına en uygun ERP Yazılımı: TIGER PLUS.
Tiger Plus;

• İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,
• İşletme ile tam uyum sağlayan,
• İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
• Büyüme sürecini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.

Rekabet Avantajınız

Kaynaklarınızın etkin kullanılması sonucunda TIGER PLUS,
• Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermenizi sağlayarak,
• Maliyetlerinizi kontrol altına alarak işletmenizi rekabette ön sıralara taşıyacaktır.

Logo Tiger Plus; Go Plus ürün özelliklerinin yanı sıra Üretim, Maliyet Muhasebesi ve Enflasyon Muhasebesi ile birlikte modüler ve tam entegre olarak geliştirilen çözümleriyle ve uyarlanabilir yapısıyla TAM bir ERP uygulamasıdır.

Açık ve Esnek Mimari

İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile TIGER PLUS, güvenli bir ortam ve yüksek performans sunar. Kolay uygulama ve geliştirmeye yönelik, standartlara uyumlu teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarınızı en düşük sahip olma maliyeti ile karşılamanızı sağlar.
BT Yatırımınızın Kısa Sürede Geri Dönüşü Farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan TIGER PLUS, yapılan BT yatırımı ile etkin kaynak kullanımı sağlamaktadır. Maliyet,iş gücü ve zaman avantajıyla yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir.

Yaygın Erişilebilirlik

En yaygın uygulama çözümlerini sunan LOGO,yetkin iş ortakları ile faaliyet gösterdiği ülkelerde TIGER PLUS kullanan işletmelere tam destek sağlamaktadır.
Uluslararası Arenada Desteğiniz TIGER PLUS
Sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır