Logo Sonbahar KAMPANYALARI

19
Eyl
Logo Sonbahar KAMPANYALARI
Logo Sonbahar KAMPANYALARI
  • Caner ÖZDEMİR
  • 0 Views
  • 0 Yorum
  • bordro plus kısayollar . e-fatura . go3 demo . go3 devir . indirim . lem indirimi . logo demo . logo e-defter . logo e-fatura . logo go 3 . logo go plus . logo go3 . logo güncelleme . logo indirimleri . logo kredi kartı işlemleri . logo lem . logo lem kampanyası . logo muhasebe programı . logo sonbahar indirimleri . logo sonbahar kampanyası . logo tiger 3 . logo tiger3 . logo tiger3enterprise . tiger plus demo .

Logo Sonbahar KAMPANYALARI

Tüm ana paketlerde ve ana paket ile birlikte satın alınan modül ve kullanıcı artırımları paketlerinde %20’ye varan İNDİRİM !!

Kampanya Koşulları

Kampanya 19 Eylül– 19 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tüm ana paketlerde ve ana paket ile birlikte satın alınan modül ve kullanıcı artırımları paketlerinde geçerlidir.(Bordro Plus, Netsis 3 Bordro, geçiş paketleri, tek başına kullanıcı artırımları, çalışan artırımları ve modül alımları bu kampanya kapsamında değerlendirilemez.)

Bu kampanya diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.

3 yıl ve üzeri ‘‘Geçmişe Yönelik LEM’’ alması gereken kullanıcıların 3 serisi ürünlere geçişlerinde
 %40 İNDİRİM!!

Kampanya Koşulları

Kampanya, 19 Eylül – 19 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olup; 3 yıl ve üzeri geçmişe yönelik LEM alımı yaparak 3 serisi ürünlere geçiş yapacak Tiger Enterprise, Tiger Plus ve GO Plus kullanıcıları için geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte standart LEM satın alınması gerekmektedir.

Kampanya kapsamındaki kullanıcıların Geçmişe Yönelik ve Standart LEM bedellerine %40 indirim uygulanacaktır. 3 serisi ürün geçişleri, indirim kapsamı dışındadır.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

E-DEVLET MODÜLLERİNDEN HERHANGİ BİRİNİN, ÖZEL ENTEGRATÖRLÜK HİZMETİ İLE BİRLİKTE ALIMLARINDA;

19 Eylül – 18 Ekim tarihleri arasında  %30 İndirim

19 Ekim – 18 Kasım tarihleri arasında  %25 İndirim

19 Kasım – 19 Aralık tarihleri arasında  %20 İndirim

Kampanya Koşulları

Kampanya, 19 Eylül– 19 Aralık 2017 tarihlerinde; e-Devlet modüllerinden herhangi birinin (e-Fatura, eDefter, e-Arşiv) Özel Entegratörlük Hizmeti ile birlikte alımlarında geçerli olacaktır. Modül alımını takip eden 15 gün içerisinde Özel Entegratörlük Hizmet alımının da gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Özel Entegratörlük Hizmeti aktivasyon bedeli, tek başına kontör paketi, modül ile beraber alınan ek kontör paketi, tek başına modül, tek başına firma artırımı ve Connect Fatura Sunucu Lisansı alımları kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların mutlaka LEM sahibi olması gerekmektedir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

GİB PORTAL KULLANIMINDAN VE E-LOGO DIŞINDAKİ ÖZEL ENTEGRATÖRLERDEN GEÇİŞLERDE;

AKTİVASYON BEDELSİZ

KONTÖR PAKETLERİNDE %30 İndirim

Kampanya Koşulları

GİB Portal kullanımından ve e-Logo dışındaki özel entegratörlerden geçiş yapıldığı durumlarda ve 19 Eylül – 19 Ekim 2017 tarihlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında; geçiş yapan kullanıcılardan aktivasyon bedeli alınmayacak, kontör paketlerinde ise %30 indirim uygulanacaktır.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

LOGO’DAN %20 İNDİRİMLİ HOŞGELDİN KAMPANYASI!

İşletmenize en uygun Logo çözümüne hemen sahip olun!

(GO 3 -Tiger 3 -Tiger 3 Enterprise -Tiger Wings -j-guar 3)

Kampanya Koşul ve Bilgileri

Kampanya 19 Eylül – 19 Ekim 2017 tari­hler­ arasında geçerl­id­ir.

Kampanya kapsamında GO 3, Ti­ger 3, Ti­ger 3 Enterpri­se ve T­iger Wi­ngs (yıllık), j-guar 3 (one-t­ime) ürünleri­n­ satın alarak yen­ müşteri­ ünvanı ­le Logo ai­les­ine katılan müşter­iler güncel l­iste f­iyatı üzerinden %20 ­indi­r­im kampanyasından yararlanabi­leceklerdi­r.

GO 3, Ti­ger 3, Ti­ger 3 Enterpri­se ve Ti­ger Wi­ngs (yıllık), j-guar 3 (one-t­ime) ana paket alımlarıyla aynı siparişte alınacak modül ve kullanıcı artırımları da kampanya kapsamında değerlendi­r­ili­r ve bu satışlarda güncel l­iste f­iyatı üzer­inden %20 ­indi­r­im uygulanır.

GO 3, T­iger 3, Ti­ger 3 Enterpri­se ve Ti­ger W­ings (yıllık), j-guar 3 (one-ti­me) ana paket alımlarıyla aynı siparişte alınacak T­iger HR, Bordro Plus, Logo CRM, Logo Flow, Logo M­ind İş Anal­it­ik Çözümler­, Logo Tedari­k Zi­nci­r­ Çözümler­, Di­key Çözümler kampanya kapsamında değerlendi­rili­r ve bu satışlarda güncel l­iste fi­yatı üzer­inden %20 i­ndi­r­im uygulanır.

Logo e-Devlet çözümler­ ve özel entegratörlük kampanyası detayları ­içi­n i­lg­ili­ kampanya duyurusuna bakınız.

MS SQL l­isansları, Logo Akademi­, uyarlama araçları, ver­i bakım bedelleri­, hi­zmet bedelleri­ ve eğ­it­im bedelleri­ kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanyada tek fatura şartı aranmaktadır.

Bu kampanya d­iğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ­ile b­irleşti­ri­lemez.

CONNECT FATURA SUNUCU LİSANSI’NDAN e-LOGO ÖZEL ENTEGRATÖRLÜK HİZMETİ’NE GEÇİŞ KAMPANYASI

AKTİVASYON BEDELSİZ

SATIN ALINAN KONTÖR KADAR EK KONTÖR HEDİYE

Kampanya Koşulları

Connect Fatura Sunucu Lisansı’ndan geçiş yapıldığı durumlarda ve 19 Eylül – 19 Ekim 2017 tarihlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında geçiş yapan kullanıcılardan aktivasyon bedeli alınmayacak ve satın alınan kontör kadar ek kontör hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için minimum 2.000 kontör alınması gerekmektedir.*

Kampanya kapsamındaki kullanıcıların, geçiş yapabilmeleri için feragatname vermeleri gerekmektedir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

0 YORUM
YORUM YAP