HAKKIMIZDA

about

Amatör ruh, profesyonel hizmet

Şirketimiz; bilişim teknolojileri, ağ çözümleri, logo yazılım ve entegrasyon çözümleri, danışmanlık hizmetleri, e-ticaret web çözümleri,raporlama ve iş zekası çözümleri alanında hizmet vermek amacıyla genç bir girişimci tarafından kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bu yana, gelişen teknolojiyi de arkamıza alarak, bulunduğumuz alanda lider konuma gelme yolunda hızla ilerlemenin ve siz değerli müşterilerimizin katma değerleriyle bu hedefimize emin adımlarla yürümenin gururunu yaşıyoruz.

Amacımız; genç, dinamik ve profesyonel kadromuzla sektörde ilk tercih edilen markalar arasında yer alabilmektir.
Bu amaç doğrultusunda, yaptığımız her projede, öncelilikli hedefimiz; siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve geride övgüyle bahsedilen silinmez izler bırakabilmektir.

Yapılan her yeni çalışma bizim için yep yeni bir heyecan olduğu gibi, bu bizimle birlikte müşterilerimiz içinde yeni bir heyecan haline gelmektedir.

NEDEN BİZ?
 • Müşteri odaklıyız;

  Çünkü müşterilerimizi anlamak, ihtiyaçlarını öngörmek ve bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak için önce kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyor, onun gibi düşünmeye çalışıyoruz.

 • Çözüm odaklıyız;

  Çünkü “yapamayız” mantığı ile değil “nasıl yardım edebiliriz” mantığı ile hizmet veriyoruz. Karşımızdakini dikkatle dinleyip, istediğini, ihtiyacını en hızlı nasıl yerine getirebiliriz diye çaba gösteriyoruz.

 • Sadeyiz;

  Çünkü yaptığımız her işte basit ve anlaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizi gösterişle değil, yaptığımız işin doğruluğu ve kalitesi ile etkilemeyi tercih ediyoruz.

 • Güveniliriz;

  Çünkü uzun süreli, her iki tarafın da kazandığı ilişkilerin güvenle oluşturulabileceğini biliyoruz. Güçlü sermayemiz ve dünyaya açık işletme anlayışımız ile tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman kazandıran, onların yüzünü güldüren bir marka olmak için çalışıyoruz.

YETENEKLERİMİZ
LOGO YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
IT ÇÖZÜMLERİ
WEB TASARIM ÇÖZÜMLERİ
ENTEGRE YAZILIM GELİŞTİRME