Egitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Egitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Logo ürünleri ile teknolojik uyumu yakalamak için ihtiyaç duyduğunuz destek her zaman yanınızda!

Danışmanlık hizmetimizle, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Logo ürün uzmanlarımız tarafından yapılan teknik çalışmalar neticesinde, Veri Merkezi, İletişim Altyapısı, Ağ ve Bilgi Güvenliği, Saha Yapılandırılması konularında, envanter yönetimi, mevcut yapıların analizi, değişiklik yönetimi prosedürleri, mevcut yazılım ve entegrasyon uygulamaları gibi hizmetlerin hazırlanarak, uygun ve verimli çözümleri, eğitim süreçleriyle birlikte müşterilerimize sunmayı amaçlamaktayız.

logo-egitim-danismanlik

IT teknolojileriniz ve ERP yazılımlarınız için tümleşik eğitim ve danışmanlık hizmetleri

Kullanmakta olduğunuz IT ürünlerinizle ERP yazılım uygulamalarınızın, maximum performansla çalışabilmesi, verilerin teknolojik alt yapılarla güvenliğinin sağlanması,veri kaybının önlenmesi ve stabil çalışma ortamları noktasında, Nora Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize all in one eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

2 COMMENTS
 1. DİLEK BAL KAYA
  16 Haziran 2015 Cevapla

  merhaba; ben esenler halk eğitim merkezinde bilgisayarlı muhasebe öğretmeniyim sizin öğretmenlere ücretsiz ders verme gibi bir imkanınız var mı?

  1. SysEngineer
   17 Haziran 2015 Cevapla

   Merhaba Dilek Hanım,
   Maalesef ücretsiz eğitim hizmetimiz bulunmamaktadır. Yakında yayınlayacağımız Logo Eğitim Videoları’ nı takip ederek program hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM YAP